STAV PROJECT
PRAHA

O společnosti

STAV PROJECT PRAHA s.r.o.
Rádi bychom Vám představili naší stavební firmu STAV Project Praha s.r.o., která se díky svým schopnostem a kvalitně odvedené práci stává moderní a prosperující společností s dynamickým vývojem kupředu.
Stavební firma STAV Project s.r.o. je společnost s dlouholetými zkušenostmi s realizací ucelených řešení v oblasti stavitelství. Společnost působí od roku 2018 především na území Prahy a Středočeského kraje.

PROFESIONÁLNÍ

ZKUŠENÍ

SPOLEHLIVÍ

Můžete od nás očekávat vysokou odpovědnost za kvalitu odvedené práce, dodržování sjednaných termínů, akceptování právních, bezpečnostních i smluvních předpisů, serióznost a ochotu řešit úkoly, před které nás postavíte.

Svou profesní úspěšnost může opřít o dlouhodobé zkušenosti pracovníků v oblasti výstavby, které byly realizovány. V současné době zaměstnává naše společnost pracovníky s profesní skladbou, jež odpovídá technickému a výrobnímu vybavení a schopnostem společnosti. Vedení se skládá ze stabilních a zkušených pracovníků s tradicí stavební společnosti s vlastním administrativním zázemím.

Poskytujeme kompletní služby v oblasti stavebnictví. Zaměřujeme se na  zakázky v Praze a okolí. Provádíme bourací práce, stavby, rekonstrukce bytů, půdní vestavby, opravy a zateplení fasád. Zajistíme rozpočtování staveb, dovoz materiálu, odvoz odpadu i stavební dozor.

Vrcholové vedení, které je odpovědné za systém managmentu jakosti ve společnosti má nejen materiálně-technického zázemí, ale i zkušeností vedoucích pracovníků, co by managmentu. Reálnost tehdejších podnikatelských vizí naší stavební firmy se potvrdila. Dokladem toho je i řada realizovaných velkých i menších staveb – staveb nových, staveb rekonstruovaných.

CÍL SPOLEČNOSTI
Cílem naší práce je rekonstrukce objektů, přestavby, malování, asfaltování, dláždění a modernizace bytových jader a další činnosti spojené se stavbami. Výsledkem naší práce jsou realizované projekty dokončené dle časového harmonogramu a především naši spokojení zákazníci, kteří tvoří důležitou součást našeho profilu společnosti. Pro své klienty nabízíme mnoho zajímavých služeb a výhod.